U srijedu 6. studenog, s početkom u 18 sati, u sklopu programa povremenih predavanja otvorenih za javnost na zagrebačkom Studiju dizajna, gostuju dizajneri iz popularnog osječkog brenda Lega-lega.
Kako organizatori kažu, nema dizajnera, ili onoga koji se takvim osjeća, da pod rukom ne nosi mapu ili barem blokić u torbi na kojem se ne nalazi simpatična ilustracija Dobre dumine ili piktogrami olovke-markera-šestara-skalpela-spreja-kista te prepoznatljivi rukopisni logo. Nema ni tog dizajnera koji se nije oduševio majicom upakiranom u ambalažu za mlijeko. Vodeći se filozofijom oblikovanja uvijek svježih, iskrenih i nadasve korisnih proizvoda Lega Lega već sedam godina širi svoju pozitivnu energiju stvarajući time sve širi krug prijatelja-kolega-lega, sretnih korisnika blokova, rokovnika, majica, plakata, vrećica, podložaka i onih smiješnih biciklističkih držača za nogavice.
Zašto vole bicikle, retro stilove i rukopisnu tipografiju, kako kreiraju ilustracije te zašto su citirali baš Franka Zappu i Buddhu doznat ćemo na druženju sa Slatkim Legicama i Legaćima, od kojih su neki proizašli upravo sa Studija dizajna.
Voditelj: Inja Kavurić Kireta
